Lokal me qira

Shitet nga: AnEm 17 Gsh 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Objekti gjendet ne Arberi (Dragodan). Objekti sa siperfaqe prej 120m2 dhe ka kete renditje: dy njesi, dy banjo dhe nje shpajz. Objekti leshohet me qira me cmim prej 1.000euro per muaj.
045 575-000, 049 575-000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim