Lokal me qira

Shitet nga: A.b 11 Pri 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
ipet lokali me qira per kafeteri gjendet perball fakultetit teknik 170m katror.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim