Lokal me qira

Shitet nga: Kika 05 Tet 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshoj lokalin me qira lokali gjendet ne qaf katin e parë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim