Lokal në shitje PRISHTINE ne lagjen Kalabria

Shitet nga: Prishtine 27 Gsh 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali në lagjen Kalabria [Kullat e arabëve],ne Prishtine
Objekti perbehet prej 2 lokaleve nga [20 m] te lidhura –shendruara ne nje [40 m]
Lokali gjindet ne kullen e gjashte [karshi Maxi market]
Lokali qe 4 vite eshte I leshuar me qira
Qmimi sipas marveshes
Egziston mundesia e ndrrimit psh me GASONJERK+pagesa tjeter

Presim bleres serioz
kontakto ne numrat : 049 700 386
044 247 957
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim