Lokal ne Dardani

Shitet nga: Patris 08 Mar 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
She's lokalin ne dardani kroi i bardh ne hyrje per ne kurriz 60m i renovuar dhe i Leshuar me qera BUTIK qmimi sipas marrveshjes mund te kontaktoni ne nr 044-257-058 ose 044-175-185.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim