Lokal ne Dardani

Shitet nga: Mevlude 08 Sht 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes Lokalin ne Dardani Prishtine Kroi i Bardhe me siperfaqe 33 m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim