Lokal ne Dardani 48.5m2

Shitet nga: M1 Agjencion 03 Gsh 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali ne Dardani me siperfaqe prej 48.5 m2, kati I-re me 2 nivele.
115.000 euro

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim