Lokal ne Prishtine

Shitet nga: Hysen 02 Pri 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
ipet lokali me qera ne breg te dillit afer shkolles fillore ILIRIJA lokali esht i pershtatshum per ZYRE,DEPO,SHITORE etj. lakali ka 32m2.qmimi i qeras shum i volitshum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim