Lokal ne Prishtine

Shitet nga: Halil Zeqiri 13 Dhj 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gendet ne rrugen Ilaz Kodra nr.16 mbrapa Santes. Momentalisht është i lëshuar më qera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim