Lokal ne Qendren Tregtare B. Diellit

Shitet nga: lokali 28 Sht 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali afarist ne Qendren Tregtare te Bregu i Diellit. Ka siperfaqe 35.8 m2. Eshte prone personale nga fillimi.
Gjendet prane Kafiterise "SAMM'S Coffe Shopp". Kati II.
Cmimi sipas marreveshjes.
Per me shume info ju lutem kontaktoni ne numrat: 045 558097 ose. 044 500052
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim