Lokal ne lagjen Bregu Diellit

Shitet nga: Muhamet Hallac 12 Maj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali eshte ne lagjen Bregu Diellit

Qmimi i shitjes :10 000
Qmimi me qera : 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim