Lokal ne lagjen e spitalit

Shitet nga: Refik 24 Gsh 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali urgjent ne lagjen e spitali mbrapa euleksit lokali osht i gateshm 044248180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim