Lokal ne qender te Prishtines.

Shitet nga: Dini 09 Mar 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lshoj lokal ne qender te prishtines per afarizem-avokatur etj ne super qmim per me shum info 049 220 054
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim