Lokal ne ulpian 47m2

Shitet nga: Jeton 28 Shk 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokalin ne ulpian perball rrethit me fontan lokali osht 47 metra katror osht funksion dhe ka qeragjin me
Kontrat 3 vjeqar shiq shifet ne foto me shkallt prej metali dhe shof foto ne fund shifet dritarja deri aty osht gat aty osht dritarja dhomes
Reklamen ezez lokali par frizer lokali ka qen banes por ekina shendrru ne lokal afarist osht ber pranimi teknik dhe funksionon si lokal prej vitit 2005 lokali ka edhe nje dhom munesh me
Shfrytzu banim ka banjo wc koridor munesh me bo edhe banim ne veti edhe kokalin me
Dhon me qira ose me perdor si banes krejt Lokali punon si frizer dhe siq
Eceka eka kontraten edhe 3 vjet nuk elishon mbas 3 vite mka thon nese ja vazhdoj une mir nese jo munesh me
Largu lokali osht ne emer te babes ska problem ne letra pres ofert serioze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim