Lokal prej 160m2 ne Prishtine

Shitet nga: Enver Ajeeti 10 Mar 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shes lokalet ne rr bajram bahtiri eshte rr magjistrale prishtin mutivod per ball stadiumit te flamurtarit eshte e pershtatshme per shum lloje te afarizmit edhe me nje qmim te volitshem me nje siperfaqe prej 160 m2 eshte e mundur edhe me mundesi edhe me te vogla te blerjes do te thot qe bejme edhe ndarjen sipas nevojes qe ka blersi per sa kvadratur aq edhe ka mundesi me u ndar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim