Lokal prej 20m2 ne Prishtine

Shitet nga: Lokali 11 Mar 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet te selia e LDK-se ne Qafe. Ka gjithsej 20 m2 dhe eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme. Perpara ka nje terase prej rreth 30-35 m2 qe mund te shfrytezohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim