Lokal prej 40m2+wc Dardani Prishtines

Shitet nga: shefshet sheremet Sylejmani. 05 Pri 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 339 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal shitet Rruga bogdolle sa I perkete dukometacioni te mberena ditese bar tête pas urim ne emrine tuaje


numer 97 ne Dardani Prishtines lokali ka 41m2 +₩.eshte I pershtashem père Gjedo LLOJE biznesi..Lokali ashte me qira mometalishte shitete lokali Menji Qemime vetume père 1340 ero ne me tere katror e pluse I diskutushum. mune te kontaktoni ne kete numere me vibere.004176/227-93-60.ju jeni ne kon tate me Pronarine e lokalit ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim