Lokal prej 40m2+wc Dardani Prishtines

Shitet nga: shefshet sheremet Sylejmani. 19 Jan 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
lokali gjindeme ne dardani Rruga bogdolle


numer 97 ne Dardani Prishtines lokali ka 41m2 +₩.eshte I pershtashem père Gjedo LLOJE biznesi..Lokali ashte I lire père je 01-11-015 Pore edhe shitete lokali Menji Qemime te voliteshum vetume père 1350 m katerore +I diskutushume .dukometacioni I gatsheme mrenda dites te Gjitha ne rregulle. Té iteresuarite munde te lajmeroheshe drejte persedrejti me pranarine e lokalite sheremet Sylejmani gjilan ne viber ne kete numere :0041/76-227-93-60: PA viber 044.659.929. Me rresepekte:
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim