Lokal prej 60m2 ne Prishtine

Shitet nga: xhavit 17 Shk 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ndrroj lokalin I cili gjendet ne lagjen dardanija afer postes se madhe lokalin e ndrroj me banes pranojm oferta edhe me banesa ndertim i ri lokali esht ndertim I vjeter dhe Posedon fleten poseduse lokali ka 60 m2 I pershtatshem per qdo lloj veprimtarije the biznisit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim