Lokal prej 70m2 ne Prishtine

Shitet nga: Refik 19 Shk 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokalin 70m2 ne prishtine ne lagjen e spitalit.
lokali gjindet jo larg viva fresh stores. I gatshem
per qdo veprimtari, momentalisht i leshuar me qera,
sallon ondulimi. Çmimi sipas marveshjes, nderrimi
i mundshem, per kontakt
Tel: 044248180 Refiki Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim