Lokale 40m dhe 48m te Royali ne lagjen e spitalit

Shitet nga: Doni 25 Gsh 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

92 000 EUR

Adresa: Mat te Royali afer Viva Fresh
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokale afariste afer Viva Fresh te lagja e spitalit
1. Lokal 40m2 me cmim 2300 euro per meter ne rruge kryesore ne nje ndertim te bukur ku te gjitha lokalet jane shitur dhe punojne mire
2. Lokal ne ndertese te Royalit me 48m2 punon eshte i leshuar me qera per 400 euro. Cmimi eshte i njejte 2300 euro per meter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim