Lokale me Qera ne Prishtine

Shitet nga: Gashi 04 Tet 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipen Lokalet me QERA ne Qendren e Qytetit te Lipjanit, Lokalet mund te sherbejne per cdo Afarizem, ka nje hapsire prej 400m², cmimi i volitshem. Mund te kontaktoni edhe ne Viber (00491721055805).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim