Lokale me qera ne Prishtine

Shitet nga: muhamet 15 Mar 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshoje lokale me qira ka 40 metra katrore.eshte mbrapa aak


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim