Lokale me qera

Shitet nga: DMTH 14 Mar 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet me qera per periudhe afatgjate dhe biznese serioze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim