Lokale me qira ne Prishtine

Shitet nga: Bekim 07 Shk 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qira ne zonen indsutriale te Prishtines ne hymja te tregut te madh per me shum info kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim