Lokale ne lakrishte

Shitet nga: Doni 25 Gsh 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 000 EUR

Adresa: Lakrishte prane rruges kryesore
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dy lokale ne shitje ne lakrishte
1. Lokal ne rrugen kryesore me 100m2 dhe me terase verore te madhe me cmim sipas marreveshjes
2. Lokal me rreth 80m2 ne perdhese te kompleksit te ndertesave me cmim 290 mije euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim