Lokalet me Qera ne lagjen Dragodan 70m2, 150m2 d..

Shitet nga: Bajram 26 Shk 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokalet gjenden afer rruges se trenit, afer rrethit qe lidh qendren Qafa dhe afer sheshit 21. Lokalet kan parking
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim