Lokali

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Extra pizza 27 Nën 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet biznesi ne qender te prishtines me 75 m taras 50 m osht shum i mir i ri osht me t gjitha paisjet per ni restaurant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim