Lokali 120m2 kati perdhese ne lagjen Mati 1

Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   89 000 EUR

Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali 120m² kati perdhese ne lagjen Mati 1. Lokali eshte ndertim i Pozhegu Brothers dhe ofron kushte shume te mira per bere biznes, hapesira te organizuara mire dhe pamje nga rruga, ka uje dhe rryme 24 ore dhe parking te mjaftueshem.Posedon me dokumentacion te rregullt me flete poseduese. Lokali ka 2 banjo dhe eshte i gatshem per pune.
Qmimi eshte 1.000 euro.per meter katror

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim