Lokali 80m² ne Lagjen Bregu i Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion 19 Mar 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali 80m² ne lagjen Bregu i Diellit, Zona e Jugut. Lokali eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme afariste.
Çmimi eshte 125.000 euro.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim