Lokali afarist ne qender te Prishtines me 65 m2.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 18 Shk 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali afarist ne qender te Prishtines, me siperfaqe prej 65 m2. Lokali nga paslufta punon dhe gjindet ne vend te pershtatshem per biznese te ndryshme.
Lokali eshte i leshuar me qira. Lokali ka dokumentacion te rregullt, i regjistruar ne kadaster si kolal afarist.

Cmimi i likalit eshte 380,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine.

Tel.038-244-905; Mob: 044-172-136 (viber); 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim