Lokali afarist ne qender te Prishtines me 65 m2.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 11 Mar 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali afarist ne qender te Prishtines, ne perdhese me siperfaqe prej 65 m2. Lokali ponon qe shume vite dhe gjindet ne vend strategjik per çdo lloj biznesi.

Lokali eshte i regjistruar ne kadaster si lokal afarist, pra posedon dokumentacionin e kompletuar.

Çmimi i lokalit eshte 370,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM-Prishtine, Sheshi Nena Tereze, nr.28/4

Tel.zyre:038-244-905; Mob (viber) 044-172-136; 049-172-136
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim