Lokali iper me qera 300m2

Shitet nga: Nasuf 14 Pri 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ipet me qera i cili gjendet te kolegji fama. lokali ka nji sip 300me dhe mund te perdoret per cfardo vep...
Te interesuarit mund vin ta shohin lokalin dhe te marrin me shum informata.
me kete object i kemi dy lokale;
njeri eshte ne katin perdhes ndersa tjetri eshte ne katin e pare. Nese ju duhen mund te merrni te dyte si pas nevojes.
Te dy lokalet jane ne gjendje te mir dhe puna mund te fillon me njiher.
qmimi eshte i volitshem si pas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim