Lokali ipet me qera

Shitet nga: Zeqir K 20 Pri 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet me qera lokali prej dates 01.05.2015 Lokali djendet ne lagjen e spitalit permbi objektin e VIVA FRESH STORE te banesat e Rojalit. Lokali ka 50m2 dhe ka pamjen kah rruga kryesore.Te intyeresuarit luten qe te lajmerohen ne tel;049/392152 per qdo dite nga ora 08.00-20.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim