Lokali ipet me qera

Shitet nga: Shaip 03 Dhj 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Adresa: Lokali ipet me.qera
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera te lagjja lakrishte afer shkolles shtefan gjeqolli,afer ministris per mireqenie sociale dhe afer kompleksit te ri lakrishte.Siperfaqe 70 m2 qeraja mujore 300 € çmimi i padiskutushum.
Na kontaktoni : 044 239 785 dhe 049 833 303.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim