Lokali me qera, tek furra Qerimi 1, bregu i diel..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni i patundshmerive REZIDENCA 04 Qer 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshohet lokali me qera, afer furres Qerimi 1, Bregu i diellit

55 m2, me mini kuzhine, banjo

e mbikqyrur nga kamerat 24 h
i Pershtatshem per zyre, ordinance, apo veprimtari tjera.

qmimi: 250 euro

Rezidenca: 044 173 593

email :agjensionirezidenca@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim