Lokali me qera ne Prishtine

Shitet nga: Bekim 30 Jan 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera ne zonen industriale te tregu me shumicë ne hyrje të tregut qmimi sipar marrveshjes per me shume kontaktoni ne numrat e paraqitur ⬇⬇
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim