Lokali me qera

Shitet nga: lokal 10 Shk 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshoj lokalin me qera ne prishtin te plepat afer qebaprores shabani lokali ka 17 m2 i renovuar. tel 044989287
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim