Lokali me qera

Shitet nga: fatnir 29 Tet 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ali Hadri
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera me siperfaqe 60metra katrore, qe ka depo prej 200metra katrore, vendparking te mjaftueshem dhe eshte I pershtatshem per qdo lloj veprimtarie.
Gjendet ne rr.Ali Hadri (afer shtepise se pleqve) Qmimi sipas marreveshjes
Info: 044 182 186
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim