Lokali me qira, Bregu i Diellit (te Xhambazet), ..

Shitet nga: Hilmi 19 Pri 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lëshohet lokali me qira i cili gjendet në Prishtinë, lagja "Bregu i Diellit" (Te Xhambazët). Lokali ka sipërfaqe rreth 80 metra katrorë dhe është i renovuar tërësisht. Të interesuarit mund të vijnë t'a vizitojnë lokalin, Qmimi 450 Euro sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim