Lokali me qira, leshohet lokali me qira

Shitet nga: Edi 20 Maj 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet në Prishtinë, në lagjen Kalabria në ndërtesat e “Lesna”-s, dhe i ka 18,00 m²
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim