Lokali me qira Prishtinë, rruga " Norber Jokl"

Shitet nga: mustaf 05 Mar 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 400 EUR

Adresa: Rruga " Norber Jokl"
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet lokali me qera. Lokali ka 45 metra katëror dhe gjendet në rrugën "Norbert Jokl"- Prishtinë, lagjeja "Bregu i Diellit. Mbi lokal gjenden mbi 50 banesa të cilat janë në përfundim e sipër. Lokali pritet të përfundohet në muajin maj të vitit 2016.

Çmimi 500-400 euro. Ky çmim është i diskutushem në rast të nënëshkrimit të një kontrate 3-5 vjeçare.

Numrat për kontakt 044 551 373 dhe 044 766 259
(Viber vetëm nga ora 20:00-22:00h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim