Lokali me qira ne Prishtine

Shitet nga: Lokali Me Qira Prishtine 04 Mar 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ndodhet pran Magjistrales Prishtine-Podujeve ne km 6 perball pikes se karburantit exfis ,rreth 600m large Albi Hypermarket, Bardhosh, Prishtine. Lokali ka sip. mbi 300m2(22*15m, lartesi prej 4m, dhe distance mbi 20m nga Magjistralja me qasje direkte ne te) , hapsire te mjaftueshme per parking , qe e bene te jete i pershtatshem per veprimtari te ndryshme biznesore.
Me te njejten siperfaqe dhe lartesi ndodhet edhe bodrumi i cili po ashtu e ka qasjen shume te pershtateshme ne te.
Per me shume na kontaktoni ne Nr. e kontaktit: 044362789 ose 044482790.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim