Lokali me qira te Inxhinieringu tek Pazari i Gje..

Shitet nga: . 29 Tet 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj Lokalin me qira te tek lokalet e inxhinieringut te Pazari I Gjelber viber : +37744850148
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim