Lokali me qira

Shitet nga: Moneta 14 Maj 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qira. Lokali eshte 15 metra katrore dhe shume i pershtatshem per zyre, lokal etj.150 euro per muaj, pagesa behet per minimum 3 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim