Lokali ndrrohet!

Shitet nga: Veton 03 Jan 00:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ndrroj lokalin prej 80m me dy banesa me nga dy dhoma gjumi, ose me banese penthaus me 4 dhoma gjumi.
Lokali gjindet ne lagjen Kalabria ne perdhese ne kend te objektit banesore, tash e 5 vite eshte i leshuar me qera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim