Lokali ne Bregun e Diellit

Shitet nga: And 12 Mar 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali ne bregun e Diellit. Gjindet afer restorant Gizzit.
Lokali ka 40m2 dhe ka roje 24/7.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim