Lokali ne Dardani 48 m2

Shitet nga: Rrustem 30 Sht 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali ne Dardani afer restaurant 'Dubrovnik.'

Lokali eshte dy katesh, 48 metra katror. Lokali eshte ne gjendje shume te mire dhe i gatshem per te filluar punen.

Nese jeni te interesuar ju lutem kontaktoni ne kete numer: 044-448-816

Çmimi sipas negociatave.

Ju faleminderit dhe suksese!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim