Lokali ne Lagje Spitalit 63m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Lokal 29 Mar 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali ne Lagje Spitalit 63m katror, Lokali posedon Banjo , nxemje qendrore parking privat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim