Lokali ne Lagjen e Spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Lokal 29 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali ne Lagjen e Spitalit , lokali posedon Banjo, Nxemje Qendrore , parking t'vetin, dokumentacioni eshte ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim